Vizyonumuz

HİJYEN MERKEZİ  Firması olarak Kentsel zararlılarla mücadele alanında ilaçlama hizmeti veren  T.C. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve(WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen ilaçları kullanan tek lider firma olabilmektir.

 

Toplum ve çevre sağlığını önemseyen, güvenilir, dürüst, yenilikçi, modern ileriyi düşünerek, girişimci olmak, teknolojiyi sürekli takip edip kendimizi sürekli geliştirmek ve bu şekilde sektörünün öncü firması haline gelmektir.

 

İlaçlama firması olarak görevimiz sadece haşereleri ve zararlıları imha etmek değildir. Çevre ve insan sağlığını ön planda tutmaktır.

Misyonumuz

Ceyhan ilaçlama haşere, böcek ve dezenfeksiyon alanlarında faaliyet gösteren firmamız  Tüm Türkiye bölgesinde hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlama, uçan haşere ilaçlama, kemirgen ve fare ilaçlama, karınca ve sinek ilaçlama, çıyan, akrep ve pire ilaçlama, salyangoz ve hamam böceği ilaçlama, karasinek ve güve ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Ev, okul, apartman, ofis, site, hastane, bahçe ve fabrika, depo ilaçlama, restoran ve cafe ilaçlama, üretim hane ve imalathane ilaçlama ve dezenfeksiyon işlerinizde alanında uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile kaliteli ve kesin sonuçlar sunmaktayız.

Kullandığımız tüm ilaçlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan ve evcil hayvan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Kullanılan ilaçlar kokulu, kokusuz ve jel olmak üzere kullanıldığı yere göre farklılık göstermektedir. 

Tüm sorunlarınızda kesin çözüme kavuşmak için 7/24 çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

HİJYEN MERKEZİ olarak kentsel zararlılarla mücadele alanında ilaçlama hizmeti veren 

HİJYEN MERKEZİ olarak işini en iyi bir şekilde yapmak sürekli geliştirmek ve bunu yaparken de müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

İlaçlama firması olarak görevimiz sadece haşereleri ve zararlıları imha etmek değildir. Çevre ve insan sağlığını ön planda tutmaktır.

Kalite Politikamız

Çevre sağlığı alanında gösterdiğimiz faaliyetlerde kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uyarak müşterinin şartlarını eksiksiz karşılamak, havaya, toprağa, suya ve diğer ortamlara yönelik kirlenmeyi önlemek; kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak, insan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımızı sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak temel politikamızdır.

 Etkin olaraka uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle ürün ve sistem kalitesi ile sektörün önce gelen kuruluşları arasında olmak hedefimizdir.                    

Çevre Sağlığını ve Yaşam Kalitesini İyileştirmeye Odaklı Toplumsal ve Çevre sorumluluğunun bilincinde Çevre sağlığını olumlu etkileyecek projeler geliştiren ve uygulayan Bilinçli bireyler yetiştiren eğitime önem ve yeniliklere her daim açık bir firmayız.

Hizmet Sunduğu İnsanlara Merkezli Tüm ilişkilerinde içten ve güvenilir, Tercih edilen olmayı hedefleyen Hizmetleriyle farklılık yaratabilen Zengin ürün portföyüyle ihtiyaçlara cevap verebilen Entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olabilen Yaşadığı Değişimi Başarıyla Yöneten Değişimi doğru algılayan Gelişmelerin dışında kalmayan Değişime yön vermeye çalışan Hedeflerini gerçekleştiren.