İnşaat Sonrası Temizlik

Rutin ev ve ofis temizliğine nazaran çok daha yorucu ve özel temizlik ürünleri, ekipmanların kullanımını gerektiren inşaat temizliği konusunda profesyonel ekiplerle hizmet veren Hijyen Merkezi Adana Temizlik, memnuniyetinizi garanti altına alacak kalitede temizlik hizmetleri sunmaktadır. İnşaat sonrasında ev ve ofislerde kalan atıklarla, boya lekesi, çimento ve sıva kalıntılarını temizlemekle uğraşmanıza gerek bırakmayan inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz bu zorlu işin ağır yükünü sizden alır. İyi temizlenmediği için sonradan daha büyük bir probleme dönüşen atık, leke ve kalıntıların tamamını temizleyen servis ekibimiz farklı yüzeylerden, farklı yapıdaki maddeleri temizleme konusunda uzmanlaşmıştır. Bugüne dek bizi tercih eden tüm müşterilerimizin memnuniyetinizi kazanmamızda temizliği kusursuz yapmamız kadar inşaat temizliği fiyatları konusunda sunduğumuz avantajlı seçeneklerin de etkisi büyüktür. İnşaatın ardından ev ve işyerinizdeki kaba inşaat artıklarının, leke ve kalıntıların temizlenmesi için bütçenizi yoracak harcamalar yapmanıza gerek bırakmıyor, hizmet sonrasında kabarık bir faturayla karşılaşmayacağınızı garantiliyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Yorucu ve zaman alan bir iş olmanın yanı sıra istenen hijyenin sağlanması için profesyonel uygulamaları da gerektiren inşaat temizliği, ev temizliğinde kullanılan basit ürünlerle yapılamaz. İstenen temizliğin sağlanması için inşaattan kalan atık ve yüzey lekelerine göre uygun ürünlerin kullanılması gerektiği gibi, bazı durumlarda özel olarak inşaat temizleme işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış makinelere de ihtiyaç duyulabilir. Piyasadaki bazı inşaat temizlik şirketleri gibi yetersiz ekipmanla ve deneyimsiz elemanlarla çalışmadığımız için her tip inşaat artığını, leke kalmayacak biçimde temizleyebiliyoruz.

Temizlik yapılacak mekânı inceleyen keşif elemanlarımız sayesinde temizliğin memnuniyetinizi kazanacak şekilde yapılması için gerekli olan ekipman ve temizlik ürünlerini önceden belirleyen firmamız, böylelikle ekibin temizlik için gerekli tüm malzemeleri yanında getirerek zaman kaybetmeden ve hiçbir sorun yaşamadan hemen işe koyulmasını sağlar. Kısa sürede temizliği tamamlayan ve inşaat artıklarının tamamını temizleyen temizlik ekibimiz gerek ekipmanların kullanımı gerekse temizlik ürünlerinin uygulanması konusunda deneyimlidir. Parke, fayans veya duvarlarda iz kalan acemice uygulamalar yüzünden sıkça şikâyet alan inşaat temizlik firmaları gibi özensiz çalışmayan ekibimiz, temizlenecek yüzeyin fiziksel özellikleri ve temizlenecek maddenin kimyasal yapısına göre en uygun malzemeyi seçer. Böylece parke, fayans, duvar, zemin döşemesi, PVC ve ahşap doğramalarda herhangi bir deformasyon olmaz.

Memnuniyet Garantili İnşaat Temizliği Hizmetleri

Çimento, alçı veya boya lekesi gibi inşaat artıklarını kalıntı kalmayacak biçimde temizlemek için özel kimyasal ürünler kullanan inşaat sonrası temizlik ekibimiz, bu işlemler esnasında yapıya hiçbir suretle zarar vermez. Sıva, boya ve çimento kalıntılarının iz bırakılmadan ve yüzeyler hasar görmeyecek yöntemlerle temizleyen firmamız kenar köşede iz, kalıntı bırakmadan gerçek anlamda kusursuz temizlik yapmaktadır. Müşterilerimizin hepsinin memnun kaldığı ve cazip inşaat temizliği fiyatları sayesinde bütçesini de zorlamadığı hizmetlerimizle yapışkan izleri, silikon artıkları, PVC bant izi, alçı ve çimento kalıntıları, boya ve kaplama izleri, sıva izleri taşınmanıza engel sorunlar olmaktan çıkar. Hijyenik ve tertemiz bir şekilde yeni ev ve işyerinize taşınmanızı sağlayan temizlik ekibimiz kenar köşede kalan tozu dahi temizler.

Uzman ekiplerle sizlere en kaliteli inşaat temizliği hizmetlerini sunan şirketimiz temizliğin kusursuz yapılması ve tek yerde dahi leke kalmaması için modern temizlik makinaları ve özel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Sunduğumuz tüm diğer temizlik hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak, inşaat temizliği ücretlerimiz hakkında görüşmek, aklınıza takılanları sormak veya profesyonel ekibimizden hemen randevu almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya iletişim sayfamızı tıklayarak sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.